Polityka prywatności

Ostatnia aktualizacja: 14 maja 2013.

1. Postanowienia ogólne

Infected.pl szanuje Twoje prawo do prywatności. Na tej stronie dowiesz się jak gromadzimy, przetwarzamy i wykorzystujemy informacje o naszych użytkownikach.

Zapisanie się do usług oferowanych w serwisie Infected.pl wymaga wypełnienia formularza, w którym należy podać informacje umożliwiające skontaktowanie się z użytkownikiem (np. adres e-mail). Opcjonalnie użytkownik może podać inne dane, takie jak wiek czy płeć. Informacje podane w formularzu są przez nas wykorzystywane do niezbędnych kontaktów z naszymi użytkownikami oraz w celu lepszego dostosowywania kursów do ich potrzeb i zainteresowań.

Informacje przechowywane są przez serwis Infected z zachowaniem odpowiednich środków bezpieczeństwa, spełniających wymagania polskiego prawa.

Czy podane informacje osobiste są udostępniane innym podmiotom?

Infected.pl nie udostępnia danych o swoich użytkownikach innym podmiotom. Co więcej, każdy użytkownik może w dowolnej chwili edytować swoje dane w panelu użytkownika Infected.pl. Również w panelu użytkownik może zgłosić chęć całkowitego usunięcia swojego konta z serwisu Infected, co zostanie uczynione w terminie do 24 godzin od daty złożenia wniosku.