[notification type=”alert-success” close=”false”]Naszym celem jest pomóc wszystkim w zdobywaniu wiedzy i podnoszeniu swoich umiejętności w dziedzinach związanych z Internetem, komputerami, nowymi technologiami i biznesem.
[/notification]

 

[iconheading type=”h3″ style=”glyphicon glyphicon-question-sign” color=”#1e73be”]Do czego służy Infected?[/iconheading]
Na Infected możesz oglądać kursy online od programowania przez grafikę po prace biurowe, wszystko podane w wygodnej formie.

Sami byliśmy na szkoleniach, kursach czy warsztatach, gdzie nie dowiedzieliśmy się nic, oprócz banałów, które można znależć w Internecie. Dlatego stawiamy na kursy online, które pokazują konkrety, np. jak zrobić fotomontaż w Photoshopie, jak napisać aplikację webową w AngularJS czy jak rozdzielić tekst na kilka komórek w Excelu.

Każdy kurs jest dostępny od ręki – możesz oglądać lekcję po lekcji na naszej stronie internetowej lub pobrać cały kurs na swój komputer i obejrzeć np. podczas wylegiwania się na wodnym materacu czy wszędzie tam, gdzie nie masz dostępu do Internetu.

 

[row]
[column lg=”6″ md=”12″ sm=”12″ xs=”12″]
[button style=”btn-primary btn-lg” icon=”fa fa-desktop” align=”left” type=”link” target=”false” title=”Oglądaj kursy online” link=”http://www.infected.pl”]
[/column]
[column lg=”6″ md=”12″ sm=”12″ xs=”12″]
[button style=”btn-primary btn-lg” icon=”fa fa-film” align=”left” type=”link” target=”false” title=”Zostań instruktorem” link=”http://www.infected.pl/zostan-instruktorem/”]
[/column]
[/row]

 

[iconheading type=”h3″ style=”fa fa-arrow-circle-left” color=”#1e73be”]Kontakt z Infected[/iconheading]

 [si-contact-form form=’1′]

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *