kurs-excel-dla-zaawansowanych

Funkcje Excel Dla Zaawansowanych

W tym kursie instuktor Piotr Nalepa rozkłada najpopularniejsze funkcje Excela na czynniki pierwsze i pokazuje sytuacje, w jakich wykorzystasz i maksymalny potencjał.

Kurs zaczyna się praktycznymi poradami związanymi z codzienną pracą w Excelu, a przede wszystkimi pracą z funkcjami i formułami. Poznasz triki i praktyczne porady, a także skróty klawiaturowe, które ułatwią Ci powszechne czynności takie jak kopiowanie formuł albo samych wartości, wyświetlanie formuł istniejących w arkuszu czy powiązań między wszystkimi formułami we wszystkich arkuszach skoroszytu Excel.

Obejrzyj kurs Funkcje Excel Dla Zaawansowanych i zobacz, jakie są najważniejsze funkcje matematyczne i jak z nich sprawnie korzystać. Sprawdź, czy do tej pory wykorzystywałeś wszystkie możliwoście funkcji statystycznych oraz jak funkcje JEŻELI mogą przyśpieszyć Twoją pracę. Dowiedz się jak szybko przeszukiwać zakresy danych funkcją WYSZUKAJ PIONOWO i jak sprawić, aby daty i czas w Excelu nie spędzały Ci snu z powiek.

Po zakończeniu tego kursu będziesz bogatszy w wiedzę o Excelu, którą inaczej musiałbyś zdobywać miesiącami, a nawet latami pracy. Wszystkie funkcjonalności, sytuacje i zastosowania pokazane są w formie krótkich, treściwych filmów – lekcji. Do każdej lekcji dołączony jest ten sam arkusz, co przedstawiony na filmie. Dzięki temu możesz od razu ćwiczyć czynności, które pokazuje instruktor.

Czego się dowiesz z tego kursu:

  • Stworzysz formuły odwołujące się do danych na wielu arkuszach
  • Znajdziesz i wyświetlisz wszystkie komórki z formułami w całym arkuszu Skutecznie przeprowadzisz zaawansowane obliczenia, wykorzystując do tego odpowiednie funkcje matematyczne
  • Przekonwertujesz komórki z formułami na komórki z wartościami stałymi
  • Zgłębisz tajniki potężnych funkcji z rodziny JEŻELI – LICZ JEŻELI, ŚREDNIA JEŻELI itd.
  • Szybko sformatujesz wartości tekstowe tak jak chcesz dzięki funkcjom tekstowym