kurs-photoshop-podstawy

Projektowanie w Photoshop od podstaw

Szeroka gama filtrów i efektów, jakie oferuje Photoshop czynią go fantastycznym narzędziem dla designerów graficznych. Ten kurs skierowany jest głównie do osób, które chciałyby wykorzystywać Photoshopa właśnie do projektowania.

Zamierzam zapoznać Cię z Photoshopem w najkrótszym możliwym czasie. Program ten ma tak wiele opcji, że rozkładanie każdej z nich na czynniki pierwsze to zadanie na całe życie. A wiem, że Ty, jak każdy z nas, masz mało czasu. Dlatego w tym kursie skupimy się na funkcjach, które pozwolą Ci szybko zacząć tworzyć realistyczne i profesjonalne projekty. A konkretnie, pokażę Ci jak w skuteczny sposób wykorzystywać tak uznane aspekty Photoshopa jak warstwy, filtry i tryby mieszania. Przedstawię Ci jak tworzyć atrakcyjne elementy tekstowe i nadać im ciekawe efekty, tworzyć i edytować wektory a także np. jak wyciągnąć jakiś element z jednego obrazu i wstawić go na inne, tworząc efektowny fotomontaż.

Nie musisz znać się na Photoshopie. Jeśli próbowaleś już kiedyś coś działać w tym programie, to świetnie. Jeśli to Twój pierwszy raz – nie stanowi to problemu. Przyjmuję, że nie znasz Photoshopa i chcesz, abym Ci pokazał wszystko krok po kroku. Dlatego wszystkie lekcje Photoshop w tym kursie są łatwe do przyswojenia, a dołączone materiały dydaktyczne pozwolą Ci łatwo się uczyć, podążając za moimi instrukcjami.

Co zyskujesz?

  • Lekcje Photoshop krok po kroku
  • Jak zrobić fotomontaż
  • Jak skutecznie korzystać z filtrów takich jak rozmycie gaussowskie
  • Jak wykorzystywać tryby mieszania takie jak Ekran czy Ciemniej.